Fóliové aparáty
Invisalign / 35 - 90 000,- Kč

Inovativní metoda léčby téměř neviditelnými foliemi. Jedná o digitálně naplánovaný postup léčby, kdy si pacient sám mění po týdnu folie, které mu postupně rovnají zuby.

Nikdo nepozná, že pracujete na zlepšení vzhledu a funkce svého chrupu. Folie lze sejmout před jídlem a pitím. Minimální zásah do životního stylu. Neovlivní výslovnost, vhodné i pro profese náročné na artikulaci.

Intervaly návštěv u lékaře jsou prodlouženy až na 3 měsíce. Zkrácení doby léčby až na polovinu oproti konvenční léčbě.

Rovnátka Invisalign
/35 - 90 000,- Kč

Rovnátka Invisalign pracují na úplně jiném principu než běžně používané ortodontické aparáty. Jsou systémem průhledných folií s předem naprogramovaným a plně kontrolovaným pohybem zubů. Jde o prakticky neviditelná rovnátka ze speciálně vyvinutého zdravotnického termoplastického materiálu.

www.invisalign.cz ➝

 • Revoluční řešení rovnání zubů
 • Přesné naprogramování léčby pomocí 3D technologie
 • 3D vizualizace léčebných plánů, která je pacientům zasílána přes aplikaci
 • Na míru zhotovené průhledné follie
 • V případě potřeby lze ze zubů sejmout
 • Komfortní
 • Estetické
 • Efektivní
 • Méně časté kontroly

Průběh léčby pomocí neviditelných rovnátek

1. Konzultace, vstupní vyšetření a 3D vizualizace léčebného plánu (ClinCheck)

Dozvíte se všechny důležité informace o neviditelných rovnátkách a též vypracuji cenovou kalkulaci vaší léčby. Poté provedeme vstupní vyšetření. Dostatek času bude i na všechny vaše dotazy.

Při další návštěvě provedeme sken zubů pomocí kamery. Každý krok pohybu zubů přesně naplánuji a vytvořím 3D plánu léčby (ClinCheck).

2. Zhotovení fólií na míru pomocí 3D tisku

Po odsouhlasení ClinChecku pacienetem dojde ke zhotovení fólií přesně vám na míru. Folie se vyrábí v Align Technology pomocí 3D tiskárny. Před předáním folií je většinou nezbytné na zuby umístit malé “úchytky” z kompozitní pryskyřice v barvě zubů (Attachmenty). Usnadní pohyb zubů a zlepší držení folií na zubech.

S sebou domů si odnesete sady průhledných folií. Sami si je budete měnit po 7 – 14 dnech dle mého doporučení. Další návštěvy v ordinaci probíhají v intervalu 2-3 měsíců. Neviditelná rovnátka Invisalign jsou tak ideálním řešením, i pokud máte velmi zaneprázdněný program a jste často na cestách.

3. Péče po ukončení léčby?

Péče po ukončení léčby je stejně důležitá. Ne li důležitější. Studie dokazují, že bez retence se zuby postupně vracejí do původní pozice. Abyste si udrželi krásný úsměv a investované peníze, je třeba nosit průhledné retenční folie. Ty vám budou vytvořeny na míru stejně jako neviditelná rovnátka. Pozici zubů většinou jistíme i tenkým drátkem (Retainerem) nalepeným na zadní plošky zubů. Retenční folie doporučuji nosit přibližně stejnou dobu jako samotná rovnátka. Vše spolu probereme v ordinaci při pravidelných kontrolách.

Invisalign First/40 000,- Kč

 • Efektivní léčba již v dočasném chrupu
 • Dokáží (zvládnou) pohybovat i s kořeny stálých zubů lze použít i tam, kde není dostatek místa pro prořezání (Erupci) stálých zubů
 • Snižují pravděpodobnost extrakcí stálých zubů

V závislosti na náročnosti vašeho případu může být vaše léčba dokončena už za 6 měsíců,
přičemž výsledky začnete pozorovat již během několika týdnů.

Invisalign

Výhody

 • Zkrácení doby léčby až na polovinu
 • Folie lze sejmout před jídlem a pitím
 • Snadno se čistí a na zubech nevznikají bílé skvrny

Kontakt

Tel. recepce
+420 703 194 441
E-mail
ordinace@ortodonciepetrova.cz

Mohlo by vás zajímat

Naplánujeme optimální řešení
Začněme konzultací

Ortodoncie Petrová / Brno

Krásný a zdravý chrup u vás i dětí. Vymyslíme společně léčbu s ohledem na finační i estetickou stránku. Zavolejte do Ortodoncie Brno pro první konzultaci.

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů – General Data Protection Regulation (GDPR)

Copyright 2023 Ortodoncie Petrová.  Webdesign ALFADESIGN.

Copyright 2023 Ortodoncie Petrová.  Webdesign ALFADESIGN.